TIL TØNSBERG

TIL TØNSBERG: I sommer kan du se Sondre Lerche på Slottsfjellfestivalen. (Foto: Thomas Larsen)

Lerche på Slottsfjell

TØNSBERG: Sondre Lerche er klar for sommerens Slottsfjellfestival sammen med fire andre Bylarm-aktuelle artister.

– Vi har sett Sondre live flere ganger, og gleder oss derfor enormt. Her snakker vi om en habil liveartist, som kan kunsten å få med seg publikum.

Slik omtaler festivalen sitt nyeste toppnavn: Sondre Lerche.

Bergenseren er for tiden aktuell som dommer i TV-programmet «The Voice» og deltar på Slottsfjellfestivalen for aller første gang denne sommeren.

Han er også aktuell under Bylarm senere denne måneden, og det er også de fire andre Slottsfjell-artistene som ble sluppet mandag: Sandra Kolstad, svenske Daniel Nordgren, danske Hymns From Nineveh og islandske Sóley.

 

Her kan du fritt komme med dine synspunkter, men det må skje under fullt navn. Da blir det mer interessant for andre som følger debatten eller deltar i den. Vi krever også en
respektfull og saklig tone. Trakassering, hatske utfall og trusler aksepterer vi ikke. Falske profiler vil bli utestengt. Noen av kommentarene vil kunne komme på trykk i papiravisen.

Vennlig hilsen Morten Wang, redaktør i Mediehuset Tønsbergs Blad.

Jobb i Vestfold (76)