Annonse

Søk

Hvor vil du søke?

+ Innhold A-Å

Har ikke legenes tillit


  • Del på nettet
  • Tips en venn via epost
  • Skriv ut

Tips oss »

TØNSBERG Tillitsvalgt for allmennlegene i Tønsberg Einar Walaker mener at kommuneoverlegen i Tønsberg sannsynligvis ble ansatt på feil premisser.

Det har i lengre tid vært en strid mellom kommuneoverlegen og allmennlegene som blant annet unngår å opptre i møter der han deltar.

- Vi har ikke tillit til kommuneoverlegen, sier Walaker.
På spørsmål om kommuneoverlegen bør få fortsette i stillingen sin sier han kryptisk:

- Det er naturlig at arbeidsgiveren trekker én eneste konklusjon.


(Arkivartikkel fra 07.12.2006)

Publisert torsdag 14. januar 2010 kl. 11:46.

Annonse

Kommentarer

SKRIV EN KOMMENTAR!

Registrert eller anonymt?
ANONYMT: Du er fortsatt velkommen til å kommentere anonymt ved å skrive inn de fire tegnene i koden under. Da vil kommentaren din bli lest/godkjent av redaksjonen før publisering.
REGISTRERT: Hvis du registrerer deg med mobilnummer og logger inn, slipper du å skrive kode og kommentaren din blir publisert umiddelbart.

Logg inn her

Ny bruker eller glemt passord?

Fyll inn mobilnummeret over for å få tilsendt et engangspassord. Du kan bytte passord når du har logget inn

Mobilnummer og innlogging ber vi om for å holde et godt nivå på diskusjonene. Hvis du er logget inn, blir din kommentar publisert umiddelbart. Anonyme kommentarer må godkjennes av redaksjonen før publisering.


» Les reglene i sin helhet og hvordan vi håndterer overvåkningen.


Her skal bilen «kverkes»

Se flere videoer

Søk i skattelistene
for 2008

Annonse